100 najnowszych przepisów

Sałatka w stylu BicMac


mniej niż 30 minut

Surówka biskupia


mniej niż 30 minut

Ziemniaki oberżysty


30-60 minut

Ciapkapusta


1
więcej niż 60 minut

Ciasto poduszkowiec


więcej niż 60 minut

Sałatka w stylu WieśMac


30-60 minut

Tajskie curry z pieczoną dynią, ziemniakami i szpinakiem


30-60 minut

Sałatka warstwowa UFO


mniej niż 30 minut

Pizza rolls


2
mniej niż 30 minut

Chili sin carne


30-60 minut

Małdrzyki


mniej niż 30 minut

Red velvet cake


więcej niż 60 minut

Whiskey Sour


mniej niż 30 minut

Cuba Libre


mniej niż 30 minut

Drożdżowe paszteciki z kapustą i grzybami


więcej niż 60 minut

Mięsny jeż


mniej niż 30 minut

Ciasto rajski ptak


30-60 minut

Ciasto biskup


więcej niż 60 minut

Dorayaki


mniej niż 30 minut

Antygrypina


mniej niż 30 minut


W tej kategorii znajdziesz najnowsze przepisy, które właśnie trafiły na MniamMniam, czyli najsmaczniejsze miejsce w polskim Internecie. Jest to lista 100 przepisów, z których prawie każdy jest opatrzony kilkoma zdjęciami. Nowe przepisy pojawią się często. Są to sprawdzone, łatwe i szybkie receptury na najróżniejsze dania. Sprawdź je i dowiedz się, co się teraz gotuje.

Najnowsze przepisy


Do tej kategorii co chwilę dodawane są nowe przepisy na pyszne i aromatyczne dania, które bez problemu możesz zrobić własnoręcznie. Przepisy są sortowane według daty dodania, więc różne potrawy przeplatają się ze sobą. Lista prawie codziennie się zmienia. Zobacz, jakie to są proste receptury. Każdy z nich jest sprawdzony i napisany przejrzystym językiem. Czynności są dokładnie opisane krok po kroku. Pamiętaj, aby zawsze postępować według nich, a Twoje potrawy udadzą się już za pierwszym razem i będą smakować każdemu. To szybkie przepisy kulinarne. Oczywiście, możesz spotkać takie, w których czas przygotowania jest dłuższy niż godzina. Składniki w najnowszych przepisach są tak dobierane, aby były dostępne przez cały rok w większości sklepów spożywczych lub na bazarach. Większość z nich możesz więc robić bez względu na to, czy jest zima, czy jest lato. Pod każdym przepisem znajdują się komentarze, które pomogą Ci w podjęciu decyzji, co dziś zrobić do jedzenia. Każdy przepis zilustrowany jest jednym lub kilkoma zdjęciami, które pokazują jak potrawa wygląda po przygotowaniu. Podany jest także dokładny czas przygotowania, poziom trudności oraz liczba porcji. Dowiesz się także, jak zmniejszyć wartość kaloryczną i jakimi produktami można zastąpić niektóre składniki.

100 najnowszych przepisów


Znajdziesz tu przepisy na pyszne i aromatyczne dania. Jeżeli szukasz pomysłu na obiad, możesz wybrać jeden z pomysłów na kurczaka, makaron lub zupę. Nie zabrakło przepisów na zapiekanki, ryby i owoce morza oraz sałatki. Na pewno zainteresuje Cię sporo przepisów na słodkie wypieki, czyli ciasta, torty i ciasteczka. Od czasu do czasu pojawiają się tu najnowsze przepisy na domowy chleb i chrupiące bułeczki. Regularnie dodawane są sprawdzone receptury na potrawy regionalne pochodzące z różnych zakątków Polski. W okresie świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy na liście 100 najnowszych znajdziesz łatwe przepisy na dania świąteczne tradycyjne i takie, które tradycję przełamują z nowoczesnością. Przed sylwestrem i karnawałem na liście pojawiają się przepisy na drinki i napoje bezalkoholowe, które są łatwe do zrobienia i uświetnią każdą imprezę w domu. W zależności od pory roku dodawane są przepisy na dania ze składnikami sezonowymi. Jednak te receptury zostały tak opracowane, abyś daną potrawę mogła zrobić poza sezonem, na przykład używając mrożonego odpowiednika.

Jeżeli lubisz gotować w domu i wciąż szukać nowych pomysłów i inspiracji, na liście 100 najnowszych znajdziesz sprawdzone i łatwe przepisy na obłędne potrawy. Sprawdź je i wybierz te, które najbardziej odpowiadają Twoim smakom i preferencjom kulinarnym. Przekonaj się, że gotowanie jest fajne.