Zwycięzcą jest... MniamMniam.pl! Pierwsze miejsce w kategorii *Najlepsza obsługa Klienta* w konkursie *e-Commerce Polska awards 2015*! PO RAZ DRUGI!

  2015-11-19         9  

ZNOWU RAZEM W Y G R A L I Ś M Y! Dzięki Waszym głosom MniamMniam.pl jest na pierwszym miejscu w kategorii "Najlepsza obsługa Klienta" w konkursie "e-Commerce Polska awards 2015"!
Jako pierwsi na świecie, zdobyliśmy tę nagrodę dwa razy :)
Pięknie dziękujemy za wszystkie głosy. To dla nas wielki zaszczyt. Obiecujemy, że będziemy starać się jeszcze bardziej.

Nie jury, ale WY - to właśnie Wy zagłosowaliście na MniamMniam.pl. I dzięki Wam w roku znowu MniamMniam.pl jest numer 1! Tym razem w kategorii "średnie i duże sklepy". A konkurencja była wymagająca, ale... daliśmy radę!

Gala przyznania nagród odbyła się 18 listopada w warszawskich kinie "Praha". Widownia była wypełniona po brzegi, bo to prestiżowy konkurs w tej branży, nagrodę nie jest łatwo zdobyć i ma ona dużą wartość. Internetowe sklepy rywalizowały w różnych kategoriach, m.in. design roku, innowacja roku, pomysł promocyjny roku, strona roku, przełamanie nieufności... Ale, ale... dla nas liczyła się tylko jedna - "Najlepsza obsługa Klienta" - i dzięki Waszym głosom ją... wygraliśmy :)
MniamMniam.pl otrzymał też wyróżnienie w kategorii "dizajn roku". Tak wysoko oceniło nas jury złożone z najlepszych specjalistów od handlu internetowego.

Konkurs "e-Commerce Polska awards 2015" został organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Celem konkursu było wyłonienie i nagrodzenie najlepszych przedsiębiorstw prowadzących sprzedaż przez Internet.Nagrodę odebrałem razem z Markiem Zakrzewskim,
który razem ze mną prowadzi MniamMniam.pl :)Gratulujemy wszystkim Laureatom i nominowanym. To dla nas zaszczyt znaleźć się w tak zacnym gronie :) Życzymy wszystkim sukcesów.
Obiecujemy, że będziemy starać się jeszcze bardziej.
Bo TA nagroda jest najważniejsza, żadna inna - to Wy nas oceniliście :)
Wysyłamy Wam miliony uśmiechów :)

W imieniu całego mniamowego zespołu: Marka, Joanny, Kamili, Łukasza, Weroniki, Mateusza, Kasi i własnym kłaniam się nisko :)
Grzegorz, MniamMniam.pl

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.