Z tą miską można prawie wszystko :)

Grzegorz Ostrowski   2015-01-23         1  

"Jestem jak prawa ręka szefa kuchni" - tak mogłaby powiedzieć o sobie ta miska.


Szara miska z podstawką pojemność: 3 litry - Cuisipro


Nie tylko dlatego, że ma wygodną rączkę. Rączkę wyłożoną specjalnym materiałem, który stawi opór wilgoci i nie pozwoli by naczynie wyśliznęło Ci się z ręki. Daje też komfort trzymania miski przez długi czas nawet jeśli wylewasz z niej coś wąskim strumieniem. A robisz to wygodnym dziobkiem, który nie zważa na to czy jest to szeroka struga czy mała strużka, bo zawsze pozwala precyzyjnie przelać płyn i masę tam gdzie Ty sobie życzysz. Masy zmieści się tu niemało - całe 3,5 litra. Można za jednym zamachem przygotować niezłą porcję ciasta albo kremu do tortu, a może pysznej bitej śmietany lub ostrego nadzienia do pierogów. Miska bez trudu pomieści warzywa pokrojone do sałatki i mięso na pasztet.

Szara miska z podstawką pojemność: 3 litry - Cuisipro


Gdybyś chciała coś w niej zmiksować to miska sprytnie przechyli się pod takim kątem, żeby wygodniej było Ci to robić. Szara stopa nie tylko daje jej stabilność, ale z przodu ma wycięcie, które umożliwi idealne nachylenie miski.

Szara miska z podstawką pojemność: 3 litry - Cuisipro


Jakby tych wszystkich zalet było mało to miska w środku ma miarkę. 2 szklanki mąki... są, 1,5 litra bulionu... nie ma sprawy. Wszystko widać i nie trzeba osobnych kubków, szklanek i innych pomocników.

Czy w tej misce jest jakiś sęk? Nie, bo jest wykonana z super jakości tworzywa, które daje jej trwałość. A myje się tak łatwo, że nawet dziecko da sobie radę i na pewno jej nie potłucze.

Szara miska z podstawką pojemność: 3 litry - Cuisipro


Nie tania, ale warta swojej ceny. Mam ją w swojej kuchni od jakiegoś czasu i jestem zachwycony. To moja ulubiona miska. Prawie się w niej zakochałem (jeśli można oczywiście zakochać się z misce).

Może być Twoja - kliknij i kup ją w mniamowym sklepie,
jestem pewien, że będziesz jej często używać.To wystawiasz kciuk na "lubię to"? Bo na kciuk również jest miejsce w tej misce, w końcu jest Twoją prawą ręką w kuchni.

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.