Warzywa z sosem "Bretania" - francuski smak w Twojej kuchni!

  2006-06-13         0   like 1

Mieszanka warzywna z sosem "Bretania" Felco jest doskonałym pomysłem na stworzenie szybkiego i wyśmienitego dania kuchni francuskiej.



Mieszanka warzywna z sosem "Bretania" to kompozycja wysokiej jakości warzyw: ziarna białej fasoli, pomidorów, marchwi, cebuli, pora, selera oraz pysznego sosu pomidorowego, dzięki któremu potrawa nabiera wyjątkowego smaku.
Francuzi określają tę potrawę "a la bretonne" czyli po bretońsku, co nie oznacza jednak popularnej w Polsce "fasolki po bretońsku". W kuchni francuskiej bowiem "a la bretonne", określa się dania zawierające białą fasolę, która uprawiana jest tam głównie na Półwyspie Bretońskim. Podobnie jednak jak u nas przyrządzanie tej potrawy jest dość czasochłonne, fasolę trzeba zawsze namoczyć, a potem długo gotować na małym ogniu. Mieszanka warzywna z sosem "Bretania" Felco poza tym, że jest zdecydowanie bliższa francuskiemu pierwowzorowi, niż polskiej wersji tej potrawy, jest również znacznie mniej pracochłonna.
Do przygotowania ciepłego dania wystarczy odrobina masła i oliwy, na którą wrzucamy zamrożone warzywa i smażymy je przez około 15 minut. Do gotowej potrawy polecamy chrupiącą bagietkę.

Mieszanka warzywna z sosem "Bretania" (skład: fasola ziarno, pomidory, marchew, cebula, por, seler, sos pomidorowy) 450 g kosztuje 3,90 zł.
Produkt dostępny jest w sklepach detalicznych oraz supermarketach na terenie całego kraju.

Na podstawie materiałów producenta 13.06.2006

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.