Premium Rosa, czyli 100% soku w soku :)

Kasia Marks   2015-07-27         0  

Czasem człowiek napiłby się soku. Takiego dobrego, bez E, bez konserwantów, bez cukru. 100% soku w soku. Teoretycznie można sobie go wycisnąć. Praktycznie wiadomo: brak czasu, brak owoców, brak porządnej sokowirówki lub sokownika. I wtedy z pomocą przychodzą soki Premium Rosa :)

Premium Rosa, czyli 100% soku w soku


Premium Rosa to marka oferująca naturalnie mętne moszcze owocowe, wysokowitaminowe wyciągi z owoców, moszcze owocowe z dodatkiem ziół oraz syropy i soki owocowe.

Wyroby są przygotowywane ze świeżych owoców, czyli w okresie, kiedy trwa ich zbiór. To właśnie dzięki temu nie potrzeba dodatkowej chemii, która utrwaliłaby produkty. Masz, więc gwarancję, że w butelce jest 100% owoców takich jak rosły na krzaczku lub drzewie.

Premium Rosa, czyli 100% soku w soku


Plusem są szczególnie soki z owoców trudno dostępnych lub wymagających żmudnej obróbki. Na przykład sok z owoców dzikiej róży. Przepyszna rzecz, ale żeby go zrobić trzeba najpierw znaleźć tak owe w oddaleniu od często uczęszczanych dróg, następnie zebrać owoce (ałłłaaa) i oczyścić je. I kto choć raz w życiu to robił to wie, że to robota dla zdeterminowanego Kopciuszka ;) A tak bierzesz butelkę Premium Rosa Dzika Róża i już możesz się cieszyć pysznym smakiem. Nie zapomnij, że te owoce to kopalnie witaminy C, bo zawierają aż 840 mg na 100 g owoców.

Wśród soków znajdziesz również tak cenne dla zdrowia, jak sok z pokrzywy. On właśnie działa moczopędnie (ważne dla osób, które borykają się z nadmiernym magazynowaniem wody), obniża ciśnienie krwi i jest wskazany dla borykających się z anemią. Warto też sięgnąć po sok z owoców rokitnika. To szczególnie informacja dla tych, którzy chcą nie tylko czuć się, ale i wyglądać młodo :) Choć to oczywiście nie jedyna zaleta rokitnika.

Premium Rosa, czyli 100% soku w soku


Warta uwagi jest seria soków z owoców bardzo bogatych w witaminę C. Wśród nich znajdziesz wspomniany wcześniej sok z owoców dzikiej róży, a także aceroli. Żaden z nich nie ma dodatku syntetycznej witaminy C. Warto je pić cały rok, a już na pewno w okresie, kiedy przeziębienie może dopaść znienacka. Wysoka odporność i pyszny smak - to jest kombinacja na plus :)

A dla tradycjonalistów spiżarka z syropami. Są dosładzane niewielką ilością cukru, tylko tyle ile potrzeba by sok zamienił się w syrop. Za to pomyślcie o długich zimowych wieczorach z herbatą z syropem z czarnego bzu albo o budyniu waniliowym polanym pysznym syropem malinowym. Oj, aż w głowie wyświetlają się zimowe obrazki :)

Premium Rosa, czyli 100% soku w soku


Soki i syropy Premium Rosa to również świetny dodatek do napoi i drinków, a także kremów i mas. Naturalny aromat sprawi, że letnie desery, bita śmietana czy lody będą olśniewać smakiem. Lemoniada z dodatkiem soku z grantu zachwyci kolorem i smakiem, ale też doskonale ugasi pragnienie. Sok z żurawiny z dodatkiem 7 ziół to świetna baza do oryginalnych drinków. I można by tak wymieniać bez końca.

Skoro zależy Ci na zdrowiu, czytasz etykiety produktów, które kupujesz, wybierasz rzeczy eko i ze sprawdzonych gospodarstw, koniecznie zapoznaj się sokami Premium Rosa. Zyska na tym zdrowie Twoje i Twojej rodziny. A Ty będziesz cieszyć się smakiem naturalnie owocowym.

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.