Nowa linia wędlin *Bez E* od Henryka Kani

  2014-01-22         13  

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. poszerzyły swoje portfolio o zupełnie nową linię wędlin i kiełbas - bez konserwantów. Są to produkty, które łączą w sobie tradycję z nowoczesnością. Nowa gama wędlin dostępna jest na rynku w formie paczkowanej od grudnia 2013 r.

Nowa linia wędlin *Bez E* od Henryka Kani

Z myślą o konsumentach poszukujących smaku naturalnych produktów pozbawionych jakichkolwiek sztucznych dodatków, ZM Henryk Kania S.A. wprowadziły na rynek najnowszą linię asortymentową - produkty bez konserwantów.

Przy stworzeniu najlepszych jakościowo produktów, zastosowano innowacyjne receptury, które zostały połączone ze ścisłą kontrolą procesu produkcyjnego, umiejscowionego w jednym z najnowocześniejszych zakładów przetwórstwa mięsnego w Polsce. Pozwoliło to, na stworzenie wędlin pozbawionych zbędnych dodatków funkcjonalnych takich jak: konserwanty, barwniki, fosforany, glutaminian sodu.

Nowatorska technologia produkcji wyrobów wędliniarskich, pozwoliła na pominięcie w procesie przetwórczym chemicznych dodatków konserwujących, poprzez zastosowanie naturalnych ekstraktów z owoców, suszu warzyw, przypraw, wina czerwonego oraz wyselekcjonowanych z naturalnego środowiska kultur bakterii. Wszystko to dało gwarancję stworzenie dobrej jakości wędlin i kiełbas bez zastosowania E-250 i sztucznych ulepszaczy, w postaci barwników.

Nowa gama wędlin "Bez E" kierowana jest do wszystkich, zarówno dzieci, jak i dorosłych oraz osób w kwiecie wieku. Delikatnie podsuszana kiełbasa żywiecka, przypominająca dzieciństwo prawdziwa szynka, czy krucha polędwica, zaspokoją najwykwintniejsze gusta amatorów tradycyjnych wyrobów mięsnych. A najwyższa jakość mięsa wykorzystana do produkcji wędlin i kiełbas, oraz naturalny smak produktów, to niewątpliwie zaleta nowej linii ZM Henryk Kania. Jednak ponadprzeciętnym jej atutem jest brak konserwantów. Jednym słowem - najwyższa jakość zgodnie z naturą!

W ramach nowej linii asortymentowej dostępne są następujące produkty:
Polędwica bez konserwantów, cena ok. 39,99 zł/kg
Szynka bez konserwantów, cena ok. 39,99 zł/kg
Filet z Indyka bez konserwantów, cena ok. 32,99 zł/kg
Kiełbasa żywiecka bez konserwantów, cena ok. 39,99 zł/kg
Parówki wiedeńskie bez konserwantów, cena ok. 27,99 zł/kg
Kiełbasa szynkowa bez konserwantów, cena ok. 33,99 zł/kg
Kiełbasa wiejska bez konserwantów, cena ok. 21,99 zł/kg
Kabanosy wieprzowe bez konserwantów, cena ok. 39,99 zł/kg

Na podstawie materiałów producenta, 22.01.2014

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.