» O gotowaniu » Galaretka bez cukru Dr. Oetkera

Galaretka bez cukru Dr. Oetkera

  2005-05-11         4   like 1

Kto nie lubi dużo słodzić... ...może wybrać nową Galaretkę bez cukru Dr. Oetkera. A kto lubi słodzić dużo, również może po nią sięgnąć. Nowość Dr. Oetkera daje bowiem możliwość dozowania cukru wedle upodobania.


Galaretka bez cukru jest równie łatwa w przygotowaniu jak tradycyjna galaretka - proszek należy wsypać do wrzącej wody i dokładnie wymieszać aż do rozpuszczenia żelatyny. Teraz wystarczy tylko dodać taką ilość cukru, jaka najbardziej nam odpowiada i odstawić naczynie z galaretką w chłodne miejsce do stężenia. Nowa Galaretka bez cukru jest dostępna w czterech najpopularniejszych smakach: truskawkowym, wiśniowym, pomarańczowym i cytrynowym. Galaretka kosztuje 99 groszy.

Na podstawie materiałów producenta 11.05.2005

Galaretka bez cukru Dr. Oetkera - komentarze

Bożenka
Bożenka
22.12.2011 22:29
Galaretki szukałam prawie we wszystkich sklepach, ale niestety w żadnym nie otrzymałam, pozdrawiam
szlepcio
szlepcio
25.05.2006 18:21
Galaretki są smaczne, jednak mimo, że dodałam fruktozy, nie da się ,,wytępić" przerażająco kwaśnego smaku. Jednak jem je mimo wszystko ;-)
kasha
kasha
15.10.2005 20:30
Bardzo smakowita galareta, mniamć. Oczywiście dodałam cukera dużo :-)
Zielona
Zielona
25.07.2005 13:56
Mimo, że bez cukru galaretka jest droższa od innych (opakowanie jest dużo mniejesze od większości 'zwykłych' galaretek i przeznaczone na mniejszą ilość wody - szklankę - o ile dobrze pamiętam). Jest to jedyny rodzaj dietetycznej galaretki (można użyć słodzika), który jest zalecany w diecie plaż południowych, osobiście nie próbowałam, bo boję się słodzików.
Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.