Forum MniamMniamowe

 Forum MniamMniam.pl —› Smaczne dyskusje —› Jedzenie do pracy/ do szkoły
 O forum    |    Zasady     |    Wyszukiwarka     |    Dodaj do ulubionych

kkamin(1)

Wiem, wiem, już trochę o tym było. Ale tym razem potrzebuję porady forumowiczów: moja córka właśnie zaczyna zajęcia na uczelni. Niebywale mądre osoby ułożyły plan zajęć w ten sposób, że ćwiczenia zaczynają się o 8.00 a kończą o 17.45 (ew. 16.45). Przerwy pomiędzy zajęciami to tylko 15 minut czyli tyle ile potrzeba na przemieszczenie się z jednego budynku do drugiego. Żadnych szans na przerwę obiadową, brak dostępu do kuchenki mikrofalowej czy czajnika z wrzątkiem (.  A ja bym chciała, żeby dziecko nie chodziło głodne. I jeszcze żeby to jedzenie było zdrowe i smaczne. Macie może jakieś propozycje? I czy w ogóle jest szansa na ciepły posiłek w takich warunkach? Poradźcie proszę.
Katarzyna


kkamin teraz: Szukam przepisów na dzisiejszą kolację. Goście zaproszeni, piwo chłodzi się w lodówce. Mam nadzieję, że dzisiaj nasi piłkarze nie zawiodą. (2008-06-16 16:47)
Yola(61) | Galeria

pudełka polecam, było o tym na mm. Jakby można było skorzystać z mikrofali, to załatwia sprawę, choćby w pokoju wykładowców (zapytać trzeba) to w pudełku można wziąć całe danie obiadowe, zagrzać i zjeść prosto z pojemnika plastikowego. Ja tak robię jak zostaję do wieczora w pracy czy jadę do szpitala. Gotuję zawsze obiadu więcej i zamrażam gotowe obiady w pojemnikach, a rano zabieram, grzeję i zajadam. Podgrzanie takiego dania zajmuje chwilkę, a całość nie więcej niż kwadrans

okaż miłość karmiąc, piękne i dobre jedzenie też wyraża uczucia i jest źródłem przyjemności
Yola teraz: LUDZIEEEE ... Szparagi się zaczęły! to jest boskie.. (2013-05-07 22:56)
anzelaA(10)

Najlepiej będzie w przerwach wychodzić do jakiegoś dobrego lokalu.