Artykuł sponsorowany

Zdrowa i czysta woda z kranu? Tak, dzięki dzbankom AQUAPHOR i systemowi oczyszczania wody DWM Morion!

  2015-12-10         0  

Dbasz o swoje zdrowie? W takim razie doskonale wiesz, jak ważne jest regularne picie wody. Wiesz też dobrze, że woda z plastykowych butelek nie jest wcale taka najzdrowsza i, co oczywiste, do najtańszych nie należy. Jakie jest w takim rozwiązanie tego problemu? Znajduje się w Twoim kranie - bo z niego możesz mieć czystą i zdrową wodę. Wystarczy ją tylko pozbawić niepożądanych składników, a jest to łatwe i szybkie.


Wodę z kranu możesz oczyścić na dwa sposoby - używając dzbanka filtrującego lub systemu DWM Morion.
Zatrzymajmy się więc chwilę przy dzbankach AQUAPHOR - ich najważniejszą częścią jest wkład filtrujący, wykonany z aktywnego węgla, który oczyszcza wodę. We wkładzie AQUAPHOR znajduje się również żywica jonowymienna - dzięki niej woda jest odpowiednio zmiękczona. Bakteriostatyczne zaś działają drobinki srebra. Ale najważniejsze jest to, że wkłady AQUAPHOR rozprawiają się też z metalami ciężkimi - a to dzieje się dzięki jonowymiennemu włókno Aqualen. To wszystko sprawia, że przefiltrowana woda jest krystalicznie czysta, zdrowa i smaczna.

Czy to wszystkie zalety dzbanków filtrujących AQUAPHOR? Nie, bo jeszcze nie wspomnieliśmy o ich nowoczesnym i eleganckim wyglądzie oraz bogatej kolorystyce - te cechy sprawiają, że dzbanki filtrujące stanowią funkcjonalny, a jednocześnie dekoracyjny element każdej współczesnej kuchni, doskonale wpasowując się do każdego wnętrza.


Zalety dzbanków filtrujących:
 • nie wymagają podłączenia do sieci wodociągowej
 • zajmują mało miejsca w kuchni
 • łatwe i wygodne w użyciu
 • wyprodukowane z wysokiej jakości plastiku spożywczego
 • dostosowane do twardej polskiej wody i oczekiwań klientów
Dzbanki filtrujące z dodatkiem inteligentnego włókna Aqualen usuwają z wody:
 • chlor
 • produkty ropopochodne
 • fenol
 • pestycydy
 • metale ciężkie
 • redukują twardość wody
Dzbanki AQUAPHOR są dostępne w wielu różnych wersjach. Przedstawiamy Ci tutaj dwa dzbanki, które nam się najbardziej spodobały: AQUAPHOR Amethyst oraz AQUAPHOR Premium

Dzbanek AQUAPHOR Amethyst:
 • Pojemność dzbanka: 2,8 l
 • Pojemność filtrowanej wody: 1,5 l
 • Wydajność: 200 l (ok. 2 miesięcy użytkowania w zależności od jakości wody)
 • Pokrywka: żebrowana ze wskaźnikiem zużycia wkładów
 • Dno: antypoślizgowe
Do dzbanka AQUAPHOR Amethyst pasują uniwersalne i łatwo dostępne wkłady AQUAPHOR B100-25 MAXFOR.

AQUAPHOR Premium:
 • Pojemność dzbanka: 3,8 l
 • Pojemność filtrowanej wody: 2,0 l
 • Wydajność: 300 l (do 3 miesięcy użytkowania w zależności od jakości wody)
 • Pokrywka: uchylna z systemem "Flip-flop", z wbudowanym elektronicznym licznikiem zużycia wkładu
 • Dno: antypoślizgowe
Największą zaletą filtra AQUAPHOR Premium jest jego wydajność. Jeden wkład filtrujący może przefiltrować nawet do 300 litrów wody wodociągowej, a więc 2 razy więcej niż tradycyjne wkłady dostępne na rynku. Oznacza to, że możemy go z powodzeniem używać 2, a nawet 3 miesiące.
Do dzbanka AQUAPHOR Premium pasują wkłady AQUAPHOR B100-5 lub AQUAPHOR B100-6 (do twardej wody).

Jeśli zaś masz liczną rodzinę i pijecie dużo wody, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie System oczyszczania wody Aquaphor DWM Morion (ang. drinking water machine), czyli kompaktowe rozwiązanie filtrujące, sprawiające, że zdrowa i czysta woda pozostaje zawsze w zasięgu ręki. DWM Morion daje bowiem możliwość zaspokojenia potrzeb nawet wieloosobowych rodzin.


Dzięki Aquaphor Morion woda zostaje pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń, soli wapnia i magnezu (powodujących twardość wody i kamień w czajniku i na innych urządzeniach AGD), chloru, metali ciężkich, bakterii, wirusów, a zostaje wzbogacona w minerały potrzebne dla organizmu, jak np. wapń czy magnez. Po zamontowaniu w szafce kuchennej DWM Morion z domowych urządzeń AGD na zawsze znika kamień, przez co naturalnie wydłuża się ich żywotność.

Aquaphor Morion idealnie wpasuje się do każdej kuchni, zajmuje aż 2 razy mniej miejsca niż zwykłe tradycyjne filtry. Zmieści się pod zlewem nawet w przypadku bardzo małej kuchni.

Aquaphor Morion wyposażony jest w zbiornik kumulacyjny na wodę, w którym nie ma dodatkowego ciśnienia dla przefiltrowanej wody. Umożliwia to efektywne użytkowanie filtra nawet przy ciśnieniu wody tak niskim jak 2 atm., bez potrzeby stosowania dodatkowej pompki. Zbiornik może być wypełniony oczyszczoną wodą w ciągu zaledwie 1 godziny przy najniższym ciśnieniu roboczym. Przy zużyciu nie więcej niż 1-2 litrów przefiltrowanej wody, Morion pozwala zaoszczędzić do 50% albo 9000 litrów wody rocznie. Ze względu na zwiększoną szybkość filtracji, zaledwie w pięć minut możemy uzyskać 1 litr czystej zdrowej wody.


Dołączona do zestawu filtra wygodna wylewka pozwala korzystać z oczyszczonej wody w łatwy sposób o każdej porze. Wymiana wkładów filtrujących również jest łatwa, nie wymaga ani specjalnych narzędzi, ani użycia siły, wystarczy nacisnąć przycisk i lekko odkręcić wkład.

Policzmy, ile kosztuje nas woda:
Przeciętna rodzina wypija 9 litrów wody na dobę.
9 litrów x 365 dni = 3285 litrów
W sklepie woda butelkowana kosztuje ok. 0,75 gr za 1 litr.
1 ROK : 33285 litrów x 0,75 zł =2463 zł!

Koszt zakupu DWM Morion i eksploatacji przez pierwszy rok wynosi ok. 1400 zł
Czyli przez pierwszy rok można zaoszczędzić ok. 1000 zł. W każdym kolejnym roku oszczędzamy ok. 2000 zł.

Tekst promocyjny

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.