Zaskakujące nowości w ofercie TaoTao

  2008-09-26         2   like 2

Tan-Viet International - jeden z największych importerów i dystrybutorów produktów orientalnych w Polsce - wprowadził do oferty marki TaoTao Mix Warzywny bazylia&chili oraz Sos Teriyaki. Nowe produkty nie tylko pozwalają na przygotowanie typowych orientalnych dań, ale stanowią także doskonały dodatek do klasycznych potraw polskiej kuchni.

Sos Teriyaki TaoTao produkowany jest według oryginalnej japońskiej receptury z naturalnie ważonego sosu sojowego, imbiru, cukru oraz specjalnie dobranych przypraw. Dzięki zawartości imbiru sos Teriyaki nadaje potrawom niepowtarzalną świeżość, natomiast dodatek sosu sojowego zapewnia daniom klasyczny orientalny charakter. Sos stanowi idealną marynatę do pieczonych mięs, ryb, a także wszelkiego rodzaju potraw z grilla. Nowy produkt TaoTao jest także wyśmienitym dodatkiem do dań jarskich - pieczonych, smażonych czy grillowanych warzyw.


Kolejną nowością ofercie TaoTao jest Mix warzywny bazylia&chili z czosnkiem, idealny do przygotowania dań kuchni tajskiej. Produkt ten jest także doskonałą marynatą oraz zaprawą do pieczonych mięs. Delikatne liście bazylii oraz charakterystyczny smak czosnku, w połączeniu z ostrością papryki chili sprawiają, że Mix bazylia&chili TaoTao może być składnikiem dań mięsnych, warzywnych i rybnych, nadając im tajski charakter. Ponadto, Mix warzywny TaoTao bazylia&chili idealnie komponuje się z makaronami TaoTao.


"Stale rozwijamy naszą ofertę. Nieustannie poszukujemy nowych, ciekawych produktów, które moglibyśmy zaproponować polskim konsumentom, którzy stają się coraz bardziej wymagający. Staramy się zachęcić Polaków do eksperymentowania z orientalnymi przyprawami i produktami. Dzięki nim nawet typowe polskie dania mogą smakować niepowtarzalnie i bardzo oryginalnie. Mam nadzieję, że zarówno sos Teriyaki TaoTao, jak i Mix Bazylia&chili TaoTao zadomowią się na dobre w kuchniach Polaków" - mówi Marek Rogoża, dyrektor marketingu w Tan-Viet International.


Na podstawie materiałów producenta 26.09.2008

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.