Zapraszam na Międzynarodowe Targi Gastronomiczne Warsaw Gastro Show 2016 27-29.10.2016 Ptak Warsaw Expo

Grzegorz Ostrowski   2016-10-13         0  

Międzynarodowe Targi Gastronomiczne Warsaw Gastro show to nowa inicjatywa targowa, dedykowana dla branży spożywczej, gastronomicznej oraz hotelarskiej. Naszą organizatora jest stworzenie w Polsce największej areny, która stanie się biznesowym centrum prezentacji ofert producentów i dystrybutorów sprzętu oraz wyposażenia dedykowanego sektorowi HoReCa.

Międzynarodowe Targi Gastronomiczne Warsaw Gastro Show

Międzynarodowe Targi Warsaw GASTRO Show 2016 to czas spotkań profesjonalistów, którzy przyjeżdżają, aby zapoznać się z najnowszą ofertą w zakresie gastronomii. Prezentowane nowości rynkowe to przede wszystkim urządzenia stanowiące wyposażenie lokali gastronomicznych, akcesoria gastronomiczne oraz produkty spożywcze dla gastronomii.Targi Warsaw GASTRO Show 2016 to wydarzenie atrakcyjne również ze względu na towarzyszące konferencje, szkolenia i panele dyskusyjne. Podczas targów odbędą się spotkania z gronem ekspertów dotyczące nowych trendów w żywieniu, wyzwań marketingowych stojących przed branżą spożywczą czy szans upatrywanych w nowych kierunkach eksportowych.

Wydarzenie skierowane jest do osób, które planują działalność w branży spożywczej, hotelarstwie, gastronomii oraz tych, które chcą podnieść swoje kompetencje w zakresie zarządzania, sprzedaży, marketingu oraz wiedzy o winie.

Zapraszam Cię serdecznie do odwiedzenia targów, bo to będzie bardzo ciekawa impreza dla wszystkich, którzy interesują się gastronomią i gotowanie. Kliknij, by dowiedzieć się więcej »

Grzegorz z www.MniamMniam.pl

Międzynarodowe Targi Gastronomiczne Warsaw Gastro Show 2016Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.