Zabawny obiad - nowe propozycje rosołów KNORR z makaronem misie lub cyferki

  2008-08-28         0  

Obiad w towarzystwie rodziny można wykorzystać jako chwilę odpoczynku po pracowitym dniu. Dobrze, gdy dodatkowo będzie on powodem do uśmiechu. Dlatego warto podać jeden z nowych Rosołów KNORR z makaronem w kształcie misiów bądź cyferek. Gwarantuje on, że bliscy będą mile zaskoczeni rosołem innym niż wszystkie.

Już nie tak tradycyjnie
Rosół - choć to bardzo tradycyjna zupa można urozmaicić np. poprzez kształt makaronu, wywołując przy tym miłe zdziwienie rodziny. Zabawne kształty w nowej zupie do gotowania KNORR przyciągną uwagę dzieci i wywołają uśmiech na twarzach rodziców. Choć widok misia lub cyferki w rosole może być zaskakujący, to najważniejsze, że zupa dobrze smakuje i jednocześnie zachęca do wspólnego jedzenia obiadu. Jeśli więc dzień był wyjątkowo pracowity i brakuje chęci na przygotowywanie trudnych potraw, a wszyscy z niecierpliwością czekają na posiłek, warto zaskoczyć najbliższych i sięgnąć po jeden z najnowszych rosołów KNORR z makaronem misie lub cyferki.Rosół inny niż wszystkie
Nowe zupy KNORR to nie tylko zabawne makarony, ale również nowe pomysły na tradycyjny rosół. Zupę warto urozmaicić kolorowymi warzywami, co nada mu zupełnie innego, niepowtarzalnego wyrazu.

Do przygotowania rosołu "innego niż wszystkie" potrzebujemy:
  • 1 opakowanie zupy rosół KNORR z makaronem misie
  • 1 pomidor
  • 100 g fasoli czerwonej z puszki
  • 100 g kukurydzy
  • odrobina świeżej kolendry

Przygotowanie nie wymaga wielkiego zachodu.
Rosół KNORR z makaronem w misie przygotowujemy zgodnie z opisem na opakowaniu. Do garnka dodajemy warzywa: pomidor pokrojony w kostkę, fasolę z puszki oraz kukurydzę. Całość gotujemy przez około 5 minut i podajemy z posiekaną kolendrą, bo tak smakuje najlepiej!

Sugerowana cena detaliczna: 1, 96 PLN


Na podstawie materiałów producenta 28.08.2008

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.