Wilton - perfekcyjne wypieki, zadziwiające dekoracje - oficjalny partner MniamMniam.pl!

  2012-10-31         6  

Witaj w świecie produktów Wilton - amerykańskiej firmy, dzięki którym Twoje ciasto uda się za każdym razem, a torty, ciastka, muffiny i ciasteczka będą wyglądać po prostu nieziemsko!
Wilton jest oficjalnym partnerem MniamMniam.pl!

Marka Wilton to przede wszystkim rewelacyjne formy do pieczenia ciast i ciastek - wypieki same z nich wyskakują. Możesz wybierać spośród nieprzywieralnych form RR (klasyczne formy na ciasta, keksy, biszkopty, serniki), form do pieczenia ciastek w przeróżnych kształtach oraz profesjonalnych form Dimensions, dzięki którym można uzyskiwać niezwykłe kształty.Dziesiątki foremek do wykrawania ciastek i ciasteczek na wszelkie okazje sprawią, że te wypieki będą miały przeróżne kształty. Dzięki szerokiemu wyborowi - poczynając od metalowych foremek z miękką obwódką, poprzez komplety tematyczne, na małych, uroczych foremkach kończąc, zabawa z ciastkami nie będzie mieć końca.


A czy jest coś milszego, niż prezent w postaci własnoręcznie przygotowanych słodkości??? Nie ma, nieprawdaż? Będą się one cudnie prezentować w dekoracyjnych pudełkach i torebkach. Są kolorowe i przyciągają wzrok.

Masz ochotę zrobić domowe lizaki? Nic prostszego :) Dzięki produktom Wilton (foremki, patyczki, papierki) zrobisz je łatwo i szybko oraz pięknie zapakujesz.


Lubisz kolory? Pewnie, że lubisz :) Barwniki, lukry, żele oraz posypki sprawią, że Twoje desery oraz wypieki będą się mienić tysiącami kolorów. Jedyną granicą będzie Twoja wyobraźnia.


Tworzysz tort lub chcesz udekorować ciastka lub desery? Wilton Ci w tym pomoże jak nikt inny :) Tu znajdziesz wszytko, co jest niezbędne do wykonania najbardziej wymyślnych dekoracji - lukry i masy plastyczne, akcesoria do dekorowania (woreczki, tylki, pojemniki, szpatuły, pędzelki i mnóstwo innych niezbędnych narzędzi).

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.