Smak zdrowia o poranku - ebook o śniadaniach - poleca Grzegorz

Grzegorz, Mniammniam.pl   2012-09-10         1  

W ebooku Marty Krawczyk znajdziecie porady specjalistów zdrowego odżywiania oraz propozycje 29 smacznych i zdrowych śniadań - na ciepło i zimno, na słodko i słono. Pyszne kasze, sałatki i przepis na kawę bez wyrzutów sumienia - to tylko niektóre pomysłów Marty. Dodatkowo każdy z przepisów zawiera symbole, określające, wpływ danej potrawy na nasze zdrowie oraz komentarz dietetyka.

Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia, daje nam energię do działania, zwiększa odporność i koncentrację. Dlaczego więc większość z nas o nim zapomina? Jedną z przyczyn może być brak pomysłów lub czasu z rana, jednak warto wstać wcześniej i przygotować sobie pyszny posiłek, którym ma tak duży wpływ na nasze zdrowie.

Ebook "Smak zdrowia o poranku", który składa się z dwóch części to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy chcą o sobie bardziej zadbać. Pierwsza, merytoryczna zawiera porady jakie śniadania są zalecane, co powinno się na nie składać. W drugiej praktycznej znajduje się 29 przepisów na śniadania, na które można przygotować coś więcej niż kanapki.

Dania są łatwe w przygotowaniu. Każdy z przepisów dodatkowo opatrzony jest legendą, dzięki której dowiemy się, jaki wpływ na nasze zdrowie mają prezentowane potrawy. Zdanie specjalisty wskaże wartość zdrowotną dania, a także podpowie, co zrobić by np. poprawić trawienie.

Autorka zdjęć i przepisów: Marta Krawczyk
Część merytoryczna i komentarze: Katarzyna Rudnicka, Mariola Natanek

Ebook jest objęty patronatem MniamMniam.pl. Ebook'a możecie kupić w tym miejscu.

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.