Serek Wiejski z miodem

  2003-10-11         3   like 1

Serek produkowany jest z mleka pochodzącego z łąk leżących w dorzeczu Narwi i Biebrzy, czyli czystego ekologicznie regionu "Zielonych Płuc Polski".

Połączenie świeżego Serka Wiejskiego z miodem, dzięki korzystnemu wpływowi na przemiany metaboliczne, może być również niezastąpionym składnikiem wszelkiego rodzaju diet odchudzających - w niewielkiej dawce dostarczy niezbędną ilość kalorii oraz zapewni uczucie sytości. Dodatkowo jego łagodny smak urozmaici rodzinne śniadania, dodając energii na cały dzień, a wieczorna kolacja z lekkim Serkiem Wiejskim z miodem nasyci nas i dostarczy witamin po wytężonym dniu pracy czy szkoły.

Łagodny smak Serek Wiejski z miodem zawdzięcza specjalnie, termicznie obrobionym ziarnom twarożku w delikatnej pasteryzowanej śmietance oraz słodkiemu dodatkowi, jakim jest 30-gramowa porcja aromatycznego naturalnego miodu. Serek produkowany jest z mleka pochodzącego z łąk leżących w dorzeczu Narwi i Biebrzy, czyli czystego ekologicznie regionu "Zielonych Płuc Polski".
Warto dodać, że Serek Wiejski z miodem nie zawiera konserwantów, a jego produkcja odbywa się pod ścisłym nadzorem technologiczno - sanitarnym, co daje produkt najwyższej jakości.

Serek Wiejski z miodem pakowany jest w 150 gramowe kubeczki hermetycznie zamknięte folią aluminiową z charakterystycznym nadrukiem w kolorze złocistego miodu oraz domkiem z Piątnicy.

Posiada 15-dniowy okres przydatności do spożycia.
Cena detaliczna: ok. 1,70 PLN

Na podstawie materiałów producenta 11.10.2003

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.