Ruch planet ma wpływ na - jakość Twoich wypieków!

  2011-10-17         1  

Czas na pojawienie się nowych gwiazd w ofercie Moulinex. Już w październiku marka zaprezentuje elegancką linię nowoczesnych robotów z serii MasterChef Gourmet. Z pewnością pozazdrości ich niejeden zawodowy kucharz. Roboty Masterchef Gourmet QA 400 i 401 są w stanie przygotować dosłownie wszystko, od profesjonalnie wyrobionych ciast, ubitych kremów, pysznych koktajli, po zdrowe, naturalne soki i surówki. A wszystko to robią z klasą, dodając swoim nietuzinkowym designem smaku Twojej kuchni.

Wielofunkcyjne roboty MasterChef Gourmet QA 400 i 401, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i akcesoriom najwyższej jakości są doskonałymi partnerami w Twojej kuchni. Pomogą Ci tworzyć ciasta, których nie powstydziłaby się najlepsza cukiernia. Innowacyjna technologia ruchu planetarnego stosowana w robotach MasterChef Gourmet gwarantuje najlepsze rezultaty mieszania i wyrabiania składników. Taka sama technologia jest stosowana w dostępnych na rynku zaawansoanych urządzeniach z najwyższej półki. Ruch planetarny polega na jednoczesnej rotacji końcówek oraz ruchu głowicy urządzenia „po orbicie”. Taki ruch zapewni idealne wyrobienie ciasta i dokładne wymieszanie składników przygotowywanych potraw.

Jak przystało na profesjonalistę, MasterChef Gourmet zawiera szeroki wachlarz
akcesoriów: trzepaczkę o specjalnej konstrukcji, która sprawdzi się także do ubijania małej ilości piany, solidny hak do wyrabiania ciężkich ciast (np. chleba), mieszadło wykonane ze stali nierdzewnej do wyrabiania lżejszych ciast i kremów, 4 litrową misę ze stali nierdzewnej i szatkownicę, dzięki której można zetrzeć produkty na drobną lub średnią grubość. W obu modelach znajduje się także blender, który w błyskawicznym tempie rozdrobni nawet duże kawałki owoców i warzyw oraz pozwali przygotować pyszne zupy-kremy i koktajle.

Wyjątkowym atutem obu modeli MasterChef Gourmet jest duża moc maksymalna
- 900 W. Istnieje możliwość wyboru dowolnej prędkości, dostępnej spośród sześciostopniowej skali wzbogaconej o funkcję „pulse”. Informacje o stopniu prędkości dla danego akcesorium widoczne są na panelu kontrolnym.
Dodatkowo model MasterChef Gourmet QA 401 posiada sokowirówkę i maszynkę do mielenia mięsa. Teraz za pomocą jednego urządzenia przyrządzisz każde, nawet najbardziej wymyślne danie. Wszystko, czego potrzebujesz w kuchni jest zamknięte w jednym robocie MasterChef Gourmet.
Oba modele dodatkowo wyróżniają się wyjątkowym designem. Rubinowo-czerwony kolor w połączeniu z elementami ze stali nierdzewnej cieszą oko i sprawiają, że jest ozdobą każdej kuchni. Do każdego modelu dodawana jest książka z przepisami, dzięki której kuchenne inspiracje szybko zamieniją się w realne potrawy.


Roboty MasterChef Gourmet QA 400 i 401 będą dostępne w sklepach AGD na terenie całego kraju od października 2011, w cenie: 969 PLN i 1199 PLN.


Na podstawie materiałów producenta 17.10.2011

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.