Regulamin Plebiscytu Smakowitość 2003

  2003-09-30         0  

Plebiscyt na najsmaczniejszy produkt - wybieramy to, co smaczne i warte tego, by na naszych stołach się pojawiło. 1. Plebiscyt "Produkt Roku 2002" organizowany jest przez serwis internetowy MniamMniam.pl, zlokalizowanego pod adresem internetowym http://www.MniamMniam.pl, MniamMniam.pl, z siedzibą w Markach 05-270, ul. Kosynierów 6/118
 2. Plebiscyt rozpoczyna się 15 października 2003 roku. Organizator określa ostateczny termin zakończenia plebiscytu, tj. głosowania na poszczególne produkty, na dzień 15 grudnia 2001.
 3. Wynik plebiscytu wraz z ogłoszeniem listy laureatów oraz zwycięskich produktów we wszystkich kategoriach zostanie ogłoszony publicznie dnia 22 stycznia 2004 roku w internecie na stronach http://www.MniamMniam.pl/plebiscyt2003.php
 4. Plebiscyt składa się z dwóch etapów: I nominacje, II - wybór najsmaczniejszego produktu spośród produktów nominowanych w poszczególnych kategoriach.
 5. I etap - nominacje: czas trwania: od 25 sierpnia do 10 października 2003 roku. Polega na wytypowaniu produktów, na które odbędzie się głosowanie.
 6. II etap - głosowanie: czas trwania: 12 październik - 15 grudzień 2003 roku.
 7. Ogłoszenie wyników plebiscytu: 20 styczeń 2004 roku.
 8. Plebiscyt organizuje się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
 9. Uczestnikiem Plebiscytu może być internauta, zamieszkały na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 10. Plebiscyt ma na celu ujawnienie preferencji użytkowników serwisu MniamMniam.pl co do najsmaczniejszych i produktów spożywczych w poszczególnych kategoriach na polskim rynku w 2002 roku.
 11. Użytkownicy mogą głosować na wybrany przez siebie produkt przez cały czas trwanie plebiscytu.
 12. Udział w plebiscycie polega na wypełnieniu specjalnego formularza.
 13. Użytkownik serwisu może głosować tylko raz na produkt z każdej w ciągu trwania plebiscytu na.
 14. Każdy zarejestrowany użytkownik może zamieścić na stronie http://www.MniamMniam.pl/plebiscyt2003.php komentarz na temat wybranego produktu.
 15. Komentarze będą moderowane przez właścicieli serwisu w celu uniknięcia treści uważanych powszechnie za niezgodne z powszechnie przyjętymi dobrymi obyczajami.
 16. Do każdej z kategorii organizator plebiscytu wskazuje listę nominacji, która została stworzona na podstawie propozycji przysłanych drogą elektroniczna przez użytkowników serwisu.
 17. Użytkownicy serwisu mogą przysyłać propozycje produktów do konkursu za pomocą specjalnego formularza umieszczonego na stronie http://www.MniamMniam.pl/plebiscyt2003.php lub za pomocą e-mail w pierwszym etapie trwania konkursu.
 18. Komentarze mogą dodawać tylko zarejestrowania użytkownicy MniamMniam.pl.
 19. Regulamin rejestracji i odpowiedni formularz są dostępne na stronie głównej serwisu MniamMniam.pl
 20. Serwis MniamMniam.pl nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości dodania komentarza spowodowany ewentualnymi problemami z siecią internet.
 21. Redakcja MniamMniam.pl nagrodzi najciekawssze opinie następującymi upominkami::
  książka "Kulinaria francuskie" - 1 szt.;
  kubki (2 w komplecie) z logo MniamMniam.pl - 5 kompletów,
  książki: "Mniam, Mniam! Sprawdzone pomysły na gotowanie z fantazją" - 10 szt.
  koszulki serwisu Adminer.pl - 3 szt.
  Pula upominków może zostać zwiększona w czasie trwanie plebiscytu.
 22. Lista uhonorowanych osób [początek adresu e-mail] zostanie opublikowana w styczniu 2003 roku na stronach serwisu MniamMniam.pl Każda osoba zostanie poinformowana indywidualnie o przyznaniu jej upominku drogą e-mail na podany adres podczas rejestracji.
 23. W przypadku nie otrzymania od osoby, kórej przyznano upominek, danych adresowych w ciągu 15 dni od daty ogłoszenia wyników i poinformowania o tym nagrodzonych, uważa się, iż owa osoba zrezygnowała z przyjęcia upominku.
 24. Upominki zostaną przekazane za pośrednictwem Poczty Polskiej na koszt MniamMniam.pl
 25. Serwis MniamMniam.pl nie bierze na siebie odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia upominków w trakcie ich dostarczania przez Pocztę Polską.
 26. Uczestnicząc w Plebiscycie, uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Konkursu zawarte w niniejszym regulaminie oraz na zasady korzystania z serwisu MniamMniam.pl zawarte w Polityce Prywatności.
 27. Regulamin Plebiscytu nie ulegnie zmianie.

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.