Przyjaciele MniamMniam.pl

  2003-09-18         0   like 1

Czterdziestolatki.pl
- cool Mama i przyjaciele zapraszają do mini portalu dla wszystkich

Pinezka.pl
- "Ci, co życie w biegu tracą, nic w pinezce nie zobaczą. Jeśli rzadko czytasz sobie, to pinezkę znajdziesz w grobie. Pism kobiecych znajdziesz setki, lecz z pinezką-nie przelewki. Jeśli nie chcesz mojej zguby, to pinezkę czytaj luby."

Strona TYLKO dla kobiet
Strona zawiera coś dla ciała i ducha - sprawdzone przepisy kulinarne, których będzie przybywać, domowe sposoby na wszystko, zawiera także moją twórczość - wiersze, obrazy i inne prace.
Tak Grażyna pisze o sobie:
Mam liczne zainteresowania, lubię malować, pisać wiersze, haftować, zajmuję się także fotografią, w domu lubię majsterkować. Od lata tego roku moją nową pasją stały się wyjazdy pod namiot i zwiedzanie ciekawych miejsc w naszym kraju.

Prywatna Kolejwa
Raczej dla przyjaciół.

www.religia.pl
Miedzynarodowy Serwis Ewangelizacyjny
Powstaje dzięki jedności i współpracy ludzi w wielu krajów świata.

Pierwszy
Podstawową treścią strony są przetestowane przepisy kulinarne. Znajdowane w różnych czasopismach, książkach, zaczerpnięte od przyjaciół i oczywiście od goszczących na tej stronie. Ciekawe i przydatne informacje na temat zdrowego odżywiania, kultury jedzenia i gotowania.
Miejsca na kuli ziemskiej słynne z kulinarnych osiągnięć.

Koty Marty
Strona poświęcona najpiękniejszym kotom - persom. Znajdziesz na niej wiele porad i ciekawostek. Odwiedź koniecznie, nie będziesz żałować!

PCmaniak.pl - wszystko czego potrzebujesz na temat pecetów
PCmaniak.pl jest to jeden z większych serwisów zajmujących się tematyką komputerową. Zawiera następujące sekcje tematyczne: aktualności, programy, gry, rozrywka i użytki.

www.matma.prx.pl
Serwis matematyczny: liczby, wzory matematyczne, ciekawostki, biografie, geometria, algebra. Forum i chat.

Adminer.pl
Adminer.pl - serwis rozrywkowo - informacyjny oferujący wiele ciekawych serwisów - telefonia GSM, Humor, SMS, usługi rozrywkowe, gry-online, autorskie magazyny, rozrywkę na e-mail. Serwis powstał w 1996 roku i dynamicznie się rozwija poszerzając cały czas swoją ofertę.

KOCHAMYDZIECI.PL
Serwis KOCHAMYDZIECI.PL jest poświęcony dzieciom oraz ich rodzicom. Oprócz artykułów z dziedziny medycyny znajdują się tam strony przedszkoli oraz lekarzy z terenu Krakowa. Baza danych będzie systematycznie uzupełniana o nowe strony oraz bazę artykułów.

Serwis Przyjaciół Szkolnych - szkolnelata.pl
Serwis ten umożliwia ponowne nawiązanie znajomości z przyjaciółmi z lat szkolnych. Któż by nie chciał zobaczyć jak wygląda po 20 latach osoba z którą siedziało się w jednej ławce, albo ta z ktorą tańczyło się na prywatkach? Powspominać dawne czasy? Nauczycieli?
Zasada działania serwisu jest prosta: użytkownik, po wstępnej rejestracji odszukuje swoje szkoły. Jeżeli zarejestrowani są w nich także inni uczniowie, może nawiązać z nimi kontakt.

najpiekniejsza.pl
Nie mamy zbyt wiele czasu dla siebie w naszym zabieganym świecie. Praca, dom, rodzina, tak wiele obowiązków, a mimo to chciałybyśmy być zadbane, zadowolone z siebie, pachnące, bez śladu zmęczenia na twarzy, po prostu najpiękniejsze.
Tak do odwiedzenia strony zaprasza Julita - jej autorka.
Serwis o tych wszystkich kobiecych sprawach, o których z facetami raczej się nie pogada...

www.polonialife.com
Mieszkają w Ontario. Całkiem spora społeczność polonijna: ogromny przekrój różnych zawodów, zamiłowań, talentów i pasji. Toronto i Mississauga są najbardziej prężnymi ośrodkami życia Polonii kanadyjskiej. Ale i w innych miastach Kanady Polacy garną się do siebie. I mimo, że czasem mają różne poglądy, to jednak w każdym z nich mocno bije to nasze "polskie serce".
Ta strona umożliwia spotkania z Polakami z całego świata. Z tym, co jest w naszym środowisku ciekawe, mądre i dobre.
To jest naprawdę bardzo zacne miejsce w sieci, prowadzone przez bardzo miłych ludzi!

www.korespondent.pl
Głupota święci triumfy nie tylko w polityce. Jednak najbardziej absurdalne, paranoidalne i niedorzeczne pomysły i decyzje są najlepiej widoczne właśnie na tym polu. Dlatego powstał serwis Korespondent.pl
Naszą ofertę kierujemy do ludzi interesujących się aktualnymi wydarzeniami politycznymi. Zamierzamy propagować kapitalizm, idee wolności jak i wartości chrześcijańskie.

Tak piszą redaktorzy tego serwisu.
Korespondent.pl jest internetowym, niezależnym pismem polityczno - społecznym. Artykuły w nim publikowane cechuje profesjonalny warsztat z agresywnym i subiektywnym dziennikarstwem. Opisywane tematy cechuje treściwe i niebanalne podejście.

Rajama
Cel istnienia (pierwszorzędny): Gromadzenie, dostarczanie i wymiana informacji na temat filozofii, [...] którą subiektywnie definiujemy jako przekaźnik między wszystkimi dziedzinami życia materialnego, a wszystkim tym, co enigmatyczne i niewiadome. Jeden ze sposobów, w jaki wszyscy zbliżamy się ku poznaniu w najczystszej formie.
Cel istnienia (drugorzędny): Tworzenie gigantycznej bazy kulturalno-naukowych prac literackich i światopoglądowych.

I mogę z całą odpowiedzialnością napisać, iż Twórcy tego serwisu swoje cele realizują!

www.kobiety.pl
Serwis dla kobiet (czasem i mężczyźni znajdą tam coś ciekawego, przede wszystkim o... kobietach) tworzony przez... kobietę. Serwis zawiera mnóstwo przydatnych informacji na przeróżne tematy. Po prostu wszystko, co nowoczesna kobieta wiedzieć powinna.


www.madzia.olp.pl
Strona Madzi. Bardzo wesoła i kolorowa. Nie można się nie uśmiechnąć i nie wpaść w dobry nastrój, będąc na tej stronie. Naprawdę jest bardzo sympatycznie.

www.warszawa.org.pl
Strona miejska Warszawy i Mazowsza. Przydatna gdy chcesz wiedzieć co się dzieje w Warszawie i na Mazowszu.

www.azpolonia.com
Nasi tam byli nasi tam są. Polscy kowboje w Arizonie i jak patrzysz na termometr jaka jest temperatura w Warszawie to uważaj:)

www.marczyk.com.pl
Firma też może mieć fajną stronę.

www.polonia.org
Surowa strona w wyglądzie ale jeśli chodzi o wiedzę o rodakach rozsianych po świecie znajdziesz tam nawet informacje jak spotkać rodaka w Mozambiku.

users.du.se/~kpa
Nasza babeczka w Szwecji.

www.zanet.pl
Sympatyczna strona z ciekawymi linkami.

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.