Artykuł sponsorowany

Powitaj wiosnę lekko i zdrowo! Z tej okazji przygotuj danie z użyciem dowolnych mrożonek Hortex i wygraj rower Plumbike! - wyniki konkursu

  2017-03-15         147   like 1

Powitaj wiosnę lekko i zdrowo! Przygotuj z tej okazji danie z użyciem dowolnych mrożonych warzyw lub owoców marki Hortex i wygraj rower Plumbike!Nagrodę główną - piękny Horteksowy rower marki Plumbike otrzymała KarKra za przepis na Lekką piankę z owoców Hortex z jagodowym sercem i fiołkową galaretką

Nagrody dodatkowe - tarki Microplane otrzymały: Limonkowa, jd34287, Stepien, superbaba4, anette08, Dydys, mlem, MagdalenaKraina, planetakai6.

Z nagrodzonymi osobami skontaktujemy się w celu ustalenia sposobu odbioru nagród. Laureatkom/om serdecznie gratulujemy, a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

Warzywa i owoce Hortex poleca Ci osobiście Grzegorz, który o nich pisze tak:
"...moim zdaniem najważniejsze jest to, że mrożone warzywa i owoce Hortex zawierają dużo witamin i mikroelementów, które zwłaszcza wczesną wiosną są nam tak potrzebne. Powiem Ci jeszcze dlaczego tak bardzo lubię mrożonki Hortex - są moim zdaniem bezkonkurencyjne :) Mają piękne kolory, kształty i fakturę. W odróżnieniu od niektórych po ugotowaniu wyglądają, jakby zostały dopiero co przyniesione z ogródka..."