Pomysł na... Soczystego kurczaka

  2008-09-09         7  

Smaczny i pożywny posiłek dla całej rodziny czy chwila dla siebie na drobne przyjemności? Teraz nie musisz już wybierać - dzięki nowemu i unikatowemu konceptowi marki WINIARY "Pomysł na... Soczystego kurczaka".

Marka WINIARY przedstawia idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą przygotować smaczny, ale i pełnowartościowy posiłek, nie spędzając godzin w kuchni na gotowaniu i zmywaniu. W pierwszym na rynku, dwuczęściowym opakowaniu "Pomysł na... Soczystego kurczaka" znajdziemy woreczek foliowy oraz idealnie skomponowaną mieszankę przypraw. Dzięki takiemu innowacyjnemu rozwiązaniu przygotowanie obiadu jest wyjątkowo łatwe i szybkie. Wystarczy włożyć do woreczka nóżki z kurczaka (około 1 kg), wsypać mieszankę przypraw z dolnej części torebki i delikatnie wymieszać. Następnie umieścić woreczek w żaroodpornym naczyniu i włożyć na 60 minut do rozgrzanego do 200oC piekarnika. Stosując innowacyjny produkt marki WINIARY nie musimy pilnować mięsa, przewracać go na patelni, czy mieszać sosu. Mamy też czyste ręce i mniej zmywania. Po włożeniu kurczaka do piekarnika mamy więc czas na drobne przyjemności lub po prostu na odpoczynek.Proponowany przez markę WINIARY sposób pieczenia nie wymaga dodawania tłuszczu, dzięki czemu mięso zachowuje cenne dla naszego organizmu składniki odżywcze, a potrawa ma jedynie ok. 280 kcal. Dodatkowo, delikatne mięso kurczaka, pieczone we własnym sosie, jest wyjątkowo soczyste i aromatyczne, czyli takie, jakie Twoja rodzina lubi najbardziej.

W ofercie marki WINIARY znajdują się dwa warianty smakowe: "Pomysł na... Soczystego kurczaka z papryką i ziołami" oraz "Pomysł na... Soczystego kurczaka z czosnkiem
i ziołami". Produkt nie zawiera glutaminianu sodu ani konserwantów. Sugerowana cena za opakowanie nowego produktu marki WINIARY to ok. 3,40 PLN.

Podobnie jak na innych produktach Nestle Polska, z tyłu opakowania "Pomysł na..." umieszczony został KOMPAS ŻYWIENIOWY. Zawiera on informacje, które pomagają konsumentom wkomponować w ich codzienne menu ulubione produkty, aby dostarczały wszystkich potrzebnych w ciągu dnia składników odżywczych oraz odpowiedniej ilości kalorii. Dodatkowo, dzięki oznakowaniu produktu wskaźnikiem GDA, konsumenci mogą sprawdzić, jaką ilość ze wskazanej dziennej porcji najważniejszych składników odżywczych (czyli: energii, białka, węglowodanów, cukrów, tłuszczu, kwasów tłuszczowych nasyconych, błonnika i sodu) pokrywa jedna porcja produktu.


Na podstawie materiałów producenta 09.09.2008

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.