Nowy MniamMniam.pl jest.... dokończ zdanie i wygraj noże Fiskars - rozwiązanie konkursu

  2013-05-15         111  

Nowy MniamMniam.pl już jest! Mamy nadzieję, że Ci się podoba. A może się nie podoba? Bez względu na to, czy Ci się podoba, czy nie, Twoje zdanie jest dla nas najważniejsze. Napisz, więc jaki Twoim zdaniem jest nowy MniamMniam.pl - my będziemy wiedzieć, co należy zmienić, a Ty będziesz mieć szansę na wygranie kompletu noży Fiskars!

19 czerwca 2013 MniamMniam.pl skończy 12 lat, to całkiem sporo jak na serwis internetowy :) Tu możesz zobaczyć, jak MniamMniam.pl zmieniał się przez te wszystkie lata (kliknij).

MniamMniam.pl istnieje dla Ciebie :) Dla Ciebie też się zmienia. Właśnie się zmienił - zyskał nową, mamy nadzieję, atrakcyjną szatę graficzną. Ma też łatwiejszą nawigację i kilka innych rzeczy, które sprawią, że będzie Ci jeszcze przyjemniej i łatwiej z niego korzystać.
Będzie też więcej sprawdzonych przepisów, filmów, konkursów i oczywiście uśmiechów i dobrego smaku :)

Podoba Ci się? A może nie podoba? Może czegoś brakuje, a może czegoś jest za dużo? Napisz w komentarzu, jaki Twoim zdaniem jest MniamMniam.pl - najciekawszy komentarz nagrodzimy kompletem kutych noży Fiskars.

Każdy, kto napisze, jaki jest MniamMniam.pl otrzyma prezent - bon na darmową dostawę zakupów!, dzięki któremu nic nie zapłaci za wysyłkę swoich zakupów bez względu na ich wartość oraz sposób dostawy!


Komplet noży za najciekawszy komentarz otrzymuje zgosiula. Wszyscy, którzy napisali jaki jest nowy MniamMniam.pl, otrzymali bon na darmową dostawę w mniamowym sklepie.
Serdecznie dziękujemy za udział!

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.