Musli Vitalis - nowość Dr. Oetker

  2004-06-20         3   like 1

Na rynku pojawiły się nowe, chrupkie musli Vitalis w 6 kompozycjach smakowych. Dzięki bogactwu różnorodnych naturalnych składników, zagwarantują dobre samopoczucie od samego rana.

Chrup ze smakiem, chrup na zdrowie...
W sklepach dostępne są dwa rodzaje musli: tradycyjne, sporządzone z surowych płatków zbożowych oraz chrupkie, na bazie płatków prażonych. Najbardziej poszukiwane przez konsumentów jest musli chrupkie, takie jak nowość - musli Vitalis. Po dodaniu mleka produkt pozostaje przyjemnie chrupiący i nie zamienia się szybko w nieapetyczną papkę. Musli Vitalis skomponowane zostały z prażonych płatków zbóż i wzbogacone w różnorodne naturalne składniki.Musli Chrupkie Bananowe Vitalis - składa się z prażonych płatków pszennych, owsianych i ryżowych, wzbogaconych kawałkami banana i płatkami czekoladowymi. To ciekawe połączenie banana z czekoladą nadaje musli oryginalnego i obecnie bardzo lubianego smaku.

Musli Chrupkie Tropikalne Vitalis - specjalnie dobrana kompozycja opiekanych płatków pszennych, owsianych i ryżowych z dodatkiem banana, ananasa, papai i rodzynek, opracowana z myślą o smakoszach tropikalnych owoców.

Musli Chrupkie Bakaliowe Vitalis - złożone z delikatnie prażonych płatków pszennych, owsianych i ryżowych, wzbogacone o smaczne figi, daktyle oraz gruszki, jabłka i rodzynki. Ta bogata i różnorodna kompozycja owoców ucieszy osoby, które lubią bakalie i cenią sobie ich dobroczynny wpływ na trawienie.

Musli Chrupkie Miodowe Vitalis - bogata mieszanka prażonych zbóż i puszystych ziaren pszenicy oblanych miodem. To ciekawe połączenie lekkich, naturalnych składników, stworzone zostało specjalnie dla osób dbających o zdrowie (naturalny miód ma właściwości uodporniające).

Musli Chrupkie Owocowe Vitalis - kompozycja wielu prażonych zbóż z polskimi owocami. Dodatek truskawek, czarnych porzeczek i rodzynek nadaje ciekawego, lekko kwaskowego smaku chrupiącej mieszance płatków zbożowych. Ta oryginalna kompozycja musli przygotowana jest specjalnie dla smakoszy owoców (owoce są jednym z najbardziej poszukiwanych składników musli).

Musli Orzechowe Vitalis - mieszanka aż 8 różnorodnych składników: delikatnie pieczonych płatków pszennych oraz naturalnych płatków owsianych i pszennych, urozmaicona kawałkami orzechów laskowych, migdałów, jabłek i rodzynkami.

zbóż, migdałów i orzechów stanowi również źródło cennego białka.

Na podstawie materiałów producenta 21.06.2004

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.