Konkurs na najlepszą obsługę klienta zorganizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej 2015 - głosowanie zakończone, czekamy na wyniki :)

Grzegorz Ostrowski   2015-09-23         48  

Głosowanie zostało zakończone, wszystkim dziękuję za głosy. Teraz cierpliwie czekamy na wyniki, które zostaną ogłoszone 18 listopada.

Zagłosuj na MniamMniam.plTwój głos wiele znaczy dla MniamMniam.pl - tylko dzięki Tobie MniamMniam.pl może pokonać wielkie sklepy, które dysponują ogromnym kapitałem. Ale nie mają tego, co ma MniamMniam.pl - czyli Ciebie :)

Serdecznie dziękuję za wszystkie głosy, wyniki poznamy 18 listopada :) Grzegorz w imieniu całego zespołu MniamMniam.pl - Marka, Łukasza, Joanny, Kamili, Mateusza Weroniki i Katarzyny

Jeśli chcesz wiedzieć więcej:
  • konkurs jest organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej - organizację, której misją jest rozwój polskiej branży e-commerce poprzez współpracę, wymianę know-how, działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami polskiej administracji rządowej, Unii Europejskiej oraz organizacjami pozarządowymi w kraju i na świecie.
  • MniamMniam.pl S.C. jest jednym z pierwszych 100 członków założycieli Izby.


Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.