Jeden zestaw - tyle możliwości!

  2011-10-18         1  

Gotowanie, smażenie, duszenie, pieczenie, podawanie na stół, i przechowywanie w pojemniku – a wszystko w jednym zestawie. Nierealne? Marka Tefal prezentuje nowoczesne, wielofunkcyjne garnki i patelnie Ingenio, które dzięki swoim różnorodnym akcesoriom i bezpiecznej odłączanej rączce mogą pełnić funkcje zarówno brytfanny, formy do pieczenia ciasta, pojemników hermetycznych, patelni do smażenia jak i garnków do gotowania. Zagracone szafki kuchenne to relikt przeszłości, zestawy Ingenio są kompaktowe i pozwalają zaoszczędzić miejsce w Twojej kuchni. A jeśli chcesz wzbogacić swój zestaw Ingenio o nowe elementy, teraz dzięki koncepcji sprzedaży pojedynczych naczyń, możesz stworzyć własny idealny zestaw w zależności od swoich potrzeb.

Musisz zrobić obiad? Zestawy Ingenio dają różnorodne możliwości. To właśnie dzięki unikalnej odłączanej rączce, za pomocą jednego kompletu można przygotować chrupiącego kurczaka, pyszną jarzynową zupę, a także upiec domowe ciasto lub wyśmienite mięso prosto z brytfanny. Odłączana rączka kuchenna jest
w pełni bezpieczna i bardzo wygodna, gdyż pasuje do każdego naczynia Ingenio, zarówno z linii Ekskluzywnej jak i Klasycznej. Jeśli domownicy nie zjedzą całych porcji, nie musisz się o nic martwić. Dzięki plastikowym pokrywkom, garnki Ingenio mogą służyć także, jako hermetyczne pojemniki do przechowywania. Dania się nie zmarnują, a jedzący będą mogli delektować się wyśmienitym smakiem potraw również kolejnego dnia.

Garnki i patelnie Ingenio posiadają wewnętrzną powłokę nieprzywierającą Tefal® Expert Pro, która charakteryzuje się dużą trwałością i wyjątkową odpornością na zarysowania. Dzięki powłoce Tefal® Expert Pro można swobodnie używać metalowych akcesoriów do smażenia i gotowania bez obaw o uszkodzenie naczynia.
O jakość smażonych posiłków dba także wskaźnik Thermo – Spot®, dzięki któremu wiadomo, kiedy patelnia osiągnęła idealna temperaturę smażenia, co pozwala zachować naturalny aromat i smak przygotowywanych potraw.

Garnki i patelnie Ingenio są dostępne w dwóch liniach: Klasycznej i Ekskluzywnej. Naczynia z linii Klasycznej Ingenio występują w eleganckiej bordowej kolorystyce i są na zewnątrz pokryte trwałą, emaliowaną powłoką. Naczynia Ingenio Klasyczne są przeznaczone do kuchenek gazowych, elektrycznych, ceramicznych i halogenowych.
Linia Klasyczna Ingenio oferuje najszerszy asortyment, jest dostępna zarówno w dużych zestawach 7, 9, 10 i 20 - częściowych, jak i mniejszych 3 i 5 - częściowych. Naczynia z Klasycznej Linii można także kupować pojedynczo, aby stworzyć swój idealny zestaw lub wzbogacić ten, który już posiadamy. Tylko w sprzedaży pojedynczych elementów będzie dostępna nowość Ingenio – patelnia grillowa.
Naczynia z Linii Eksluzywnej są idealne do użytku we wszystkich rodzajach kuchenek włącznie z indukcyjnymi. Występują zarówno w eleganckiej wersji ze stali nierdzewnej, jak i w praktycznej czarnej z powłoką nieprzywierającą na zewnątrz.

Ingenio to nie tylko oszczędność przestrzeni, ale przede wszystkim różnorodność zastosowań, które są możliwe dzięki wielofunkcyjnym akcesoriom.
Oprócz odłączanej rączki, o wielofunkcyjności garnków i patelni Ingenio, świadczą również dodatkowe akcesoria: szklane pokrywki, pokrywki ze stali nierdzewnej do odcedzania i smażenia, oraz plastikowe pokrywki, umożliwiające przechowywanie żywności w naczyniach Ingenio.


Na podstawie materiałów producenta 18.10.2011

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.