Zdrowie z pudełka - ebook od MniamMniam.pl

NOWOŚĆ!!!
"Zdrowie z pudełka"
eBook Grzegorza z MniamMniam.pl!

212 stron, 100 przepisów, które zmieniają życie!

Tych przepisów NIE ma i NIE będzie na blogu.


SUPER PROMOCJA!!! Oszczędzasz 20 zł!
Tylko 19,99 zł
39,99 zł

Cena promocyjna obowiązuje tylko do 31.03.2020!


Po co brać jedzenie w pudełkach do pracy? Odpowiedź jest prosta: by się lepiej czuć. Jesteś tym, co jesz. Jedz więc po pierwsze inteligentnie, a po drugie ładnie :)


Zajrzyj do środka ebooka:


Jakie jest inteligentne jedzenie?

Przede wszystkim naturalne, nieprzetworzone. Oparte na warzywach, kaszach, owocach, wartościowych tłuszczach, pysznym nabiale, świeżych rybach. Mało w nim mięsa, szczególnie tego czerwonego. Cukru tyle co nic. Dużo w nim świeżych produktów, gotowanych i pieczonych, a niewiele smażonych. Mało soli, a zamiast niej mnóstwo aromatycznych ziół.

I przede wszystkim inteligentne jedzenie to znaczy świeże, przygotowane we własnej kuchni. Bazuje na produktach dobrej jakości. Wbrew pozorom NIE jest ono drogie.

To jest takie łatwe, a jednak czasem tak trudne do wykonania.

Ja Ci udowodnię, że nie trzeba spędzać długich godzin w kuchni, by przygotować pełnowartościowy, świetnie zbilansowany posiłek. I do tego korzystając z powszechnie dostępnych, niedrogich produktów.

Jedz ładnie – jesteś przecież tym, co jesz – kolorowo, wesoło, zróżnicowanie. Zgodnie z porami roku. Jak to się robi? Wszystkiego dowiesz się z tego e-booka. Z jego pomocą możesz przygotować w zasadzie nieograniczoną liczbę pudełkowych zestawów do pracy lub szkoły.

Oczywiście, przepisy sprawdzą się też jako zwykłe dania obiadowe.

Ze względu jednak na specyfikację jedzenia „pracowego” zostały one tak przygotowane, by właśnie w biurze, szkole czy „na zakładzie” sprawdziły się jak najlepiej. Przede wszystkim nie pachną intensywnie, są pozbawione wszystkich produktów, które mogą spowodować jakieś dolegliwości, zwłaszcza przy siedzącym trybie pracy.

Wszystkie dania są lekkie, pełne cennego białka, dających energię węglowodanów, odpowiedniej ilości tłuszczów oraz witamin i mikroelementów.

Po obiedzie z pudełka według moich receptur będziesz zawsze mieć dużo energii, pozbędziesz się uczucia ociężałości i senności, które zwykle dopada Cię po posiłku w stołówce czy w barze za rogiem.

O tym, że zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy, przynosząc jedzenie do pracy, nie muszę pisać. A ile zyskasz na zdrowiu? Jeszcze więcej!

Jakość MniamMniam.pl:

  • Każdy przepis jest zilustrowany zdjęciem.
  • Wszystkie czynności są dokładnie opisane krok po kroku.
  • Listy składników są KRÓTKIE, dokładne i czytelne.
  • To jest eBook - czyli książka w wersji elektronicznej (w formacie pdf) - do oglądania na ekranie komputera, tabletu lub smartfona.
  • Z e-booka możesz korzystać na telefonie, komputerze BEZ konieczności połączenia z internetem.
  • Oczywiście możesz ebooka wydrukować na swojej drukarce i korzystać z niego, jak z "normalnej książki".