Wege obiady - ebook od MniamMniam.pl

NOWOŚĆ!!!
"Wege obiady"
eBook Grzegorza z MniamMniam.pl!

121 stron przepisów BEZ MIĘSA!
Informacje o kaloryczności i makroskładnikach przy każdym przepisie!

Tych przepisów NIE ma i NIE będzie na blogu.


SUPER PROMOCJA!!! Oszczędzasz 20 zł!
Tylko 19,99 zł
39,99 zł

Cena promocyjna obowiązuje tylko do 31.03.2020!


Dlaczego warto ograniczyć jedzenie mięsa? Odpowiedź jest prosta: by się lepiej czuć.

Lekarze i dietetycy zachęcają, abyśmy zaczęli stosować zbilansowaną dietę ograniczającą spożycie mięsa, tłuszczów i cukru. Takie odżywianie to same plusy. Nie tylko spadnie waga i poprawią się wyniki badań krwi. Zdrową i pełną dobrych produktów dietą zapewnimy naszym organizmom prawidłowe funkcjonowanie i zmniejszymy ryzyko zachorowania na wiele chorób.
Dzięki "Wege obiadom" będziesz po prostu lepiej się czuć. I zaoszczędzisz sporo pieniędzy, bo wbrew pozorom dobrze zbilansowane dania bezmięsne NIE są kosztowne. I wcale nie trzeba stać w kuchni wiele godzin, by przygotować zdrowy i kolorowy obiad.


Zajrzyj do środka ebooka:


"Zdrowo" oznacza mądrze:)

Jeżeli zamierzasz ograniczyć spożycie mięsa lub przestać je jeść, pamiętaj, aby Twoja decyzja była przemyślana. Dieta powinna być urozmaicona, pełna nie tylko świeżych owoców i warzyw, ale także kasz i makaronów. Źródeł białka, witamin i aminokwasów musi być kilka, aby dostarczać do organizmu wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Najlepsze jedzenie to jedzenie świeże, czyli własnoręcznie pprzygotowane we własnej kuchni. Bazuje na produktach dobrej jakości. Wbrew pozorom NIE jest ono drogie.
Skorzystaj z moich przepisów z tego ebooka, a przekonasz się, jak kuchnia wegeteriańska jest pyszna i różnorodna!

Dania bezmięsne nie są nudne, trudne ani czasochłonne!

Ja Ci udowodnię, że nie trzeba spędzać długich godzin w kuchni, by przygotować pełnowartościowe, BEZMIĘSNY świetnie zbilansowane danie obiadowe. I do tego korzystając z powszechnie dostępnych, niedrogich produktów.

W "Wege obiady" znajdziesz odpowiedzi na pytania: "Dlaczego warto jeść mniej mięsa?", "Czym zastąpić mięso w menu na co dzień?. Dowiesz się, jakich przypraw używać, by potrawy były smaczne i aromatyczne oraz jak "pokręcać" ich smak. Odkryję przed Tobą wszystkie tajemnice tofu i kaszy jaglanej. Uzyskasz informacje o zaletach warzyw w różnych kolorach.

Jakość MniamMniam.pl:

  • Każdy przepis jest zilustrowany zdjęciem.
  • Przy każdym przepisie jest podana kaloryczność jednej porcji i informacje i makroskładnikach.
  • Wszystkie czynności są dokładnie opisane krok po kroku.
  • Listy składników są KRÓTKIE, dokładne i czytelne.
  • To jest eBook - czyli książka w wersji elektronicznej (w formacie pdf) - do oglądania na ekranie komputera, tabletu lub smartfona.
  • Z e-booka możesz korzystać na telefonie, komputerze BEZ konieczności połączenia z internetem.
  • Oczywiście możesz ebooka wydrukować na swojej drukarce i korzystać z niego, jak z "normalnej książki".