Czarodziej w kuchni Multicooker Redmond :)

  2015-04-22         2  

Nie czujesz się mocny w kuchni? Nie masz czasu na gotowanie? Potrafisz przypalić nawet wodę? A co powiesz na inteligentny garnek, który sam wie, kiedy się wyłączyć. Nie tylko to wie. Umie również gotować, dusić, gotować na parze, smażyć, piec. Mrzonki - powiesz. A ja odpowiem - multicooker Redmond. Witaj w nowym świecie kuchennych doznań.

Czarodziej w kuchni Multicooker Redmond


Urządzenie multicooker Redmond RMC-280 to nowa jakość w kuchni. Zastępuje zarówno tradycyjny garnek i patelnię, ale może służyć także jako piekarnik, maszyna do chleba, a nawet... jogurtownica. A wszystko to w jednym urządzeniu, bez żmudnej wymiany końcówek, wielu przystawek i skomplikowanej instrukcji obsługi. Na dodatek nie zajmuje szafek, szuflad i półek. Stoi grzecznie na blacie i zmieści się nawet w małym aneksie kuchennym. Wszystko proste, łatwe i jasne, jak wyświetlacz multicooker Redmond.

Czarodziej w kuchni Multicooker Redmond


Multicooker Redmond to zdecydowanie urządzenia dla tych wszystkich, którzy cenią sobie czas lub mają go na tyle mało, że nie mogą poświęcić godzin na przygotowanie każdego dania. Tu nie ma potrzeby mieszania i pilnowania. Po prostu umieszczasz w misie multicookera składniki, wybierasz odpowiedni program i gotowanie, pieczenie, smażenie odbywa się samo. Nie musisz obawiać się, że nagle doleci Cię nieprzyjemny zapach spalenizny ponieważ multicooker wyłączy się w odpowiednim momencie, a wiele programów dostępnych na panelu pomoże dobrać stosowny czas do składników i potrawy.

Czarodziej w kuchni Multicooker Redmond


Multicooker Redmond ma pojemną 5-litrową misę, która została pokryta powłoką, która umożliwia przygotowywanie potraw niemal bez tłuszczu. Na pokrywie znajduje się duży i wyraźny wyświetlacz, który ułatwia pracę. Również tam umiejscowiony jest panel sterowania. 27 programów umożliwia gotowanie, smażenie, pieczenie, gotowanie na parze dobrane do konkretnych produktów, np. ryb, drobiu lub warzyw. Na dodatek przygotowana potrawa jest utrzymywana w stałej temperaturze, więc danie jest nadal ciepłe nawet jeśli od momentu ugotowania minął dłuższy czas. Multicooker daje również możliwość przygotowania dania na konkretną godzinę dzięki funkcji opóźnionego startu. Ale to nie wszystko na co stać multicooker. Potrafi on również upiec domowy chleb, przygotować jogurt, wysterylizować słoiki czy butelki niemowlaka oraz pasteryzować przetwory.

Jarmuż - nowość od Fit&Easy


Multicooker Redmond RMC-280 to cała Twoja kuchnia w jednym urządzeniu.

Kliknij, aby przejść do sklepu.

Przepis z wykorzystaniem multicookera Redmond: Potrawka z kurczaka w sosie śmietanowym.

Na podstawie materiałów producenta 20 kwietnia 2015 r.

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.