*BlogerChef 2. W sieci przepisów* - recenzja książki

Kasia Marks   2014-12-18         18  

Na pewno lubisz od czasu do czasu pobuszować w sieci. Lubisz czytać blogi kulinarne i co tu kryć - oglądać je :) Ta książka łączy właśnie te dwie sfery: przepisy blogerów i apetyczne zdjęcia.

BlogerChef 2. W sieci przepisów


Książka jest podsumowaniem drugiej edycji konkursu - BlogerChef. W odróżnieniu od wielu innych konkursów dla blogerów, ten odbywa się w całkiem realnej przestrzeni, gdzie sieciowi kucharze mogą zaprezentować swoje prawdziwe talenty. A ich pomysły wraz z efektem końcowym zostały przedstawione na kartach "BlogerChef 2".

Znajdziesz tu wiele inspiracji z kuchni całego świata. Na dodatek każde z dań zostało ocenione przez jury składające się z profesjonalistów kulinarnych. To gwarantuje, że przepisy są nie tylko sprawdzone, ale również bardzo smaczne.

A co apetycznego proponują blogerzy na łamach książki? Doskonałe przekąski i przystawki, wspaniałe dania główne oraz słodkie desery. Przy każdym z przepisów są dodatkowo piktogramy, które od razu wskazują do jakiej kategorii można zaliczyć przepis. Informują również czy jest to danie fit, dla osób na dietach wykluczających (m.in. bezglutenowa, bez laktozy), wegetarian oraz dla tych, którzy dbają o poziom cholesterolu.

Całość jest bardzo starannie wydana i z przyjemnością bierze się książkę do ręki. Składniki i sposób wykonania są czytelnie podane, co jest ważne w trakcie przyrządzania potrawy. Zdjęcia dają wyobrażenie o efekcie końcowym. A ilość przepisów dostarczy wielu inspiracji oraz gotowych pomysłów na pyszne dania na każdą okazję :)

Książkę możesz kupić na stronie wydawnictwa - kliknij.

Książki w konkursie wygrały: Joanna, junista, akrobatka2, sylwina, nataliak2303.

Serdecznie gratulujemy Laureatkom, a wszystkim dziękujemy za udział w konkursie.

Dodaj komentarz
Ocena:
Komentarze są zamieszczane zgodnie z zasadami ich publikacji.