O gotowaniu » O gotowaniu

O gotowaniu można by długo albo i jeszcze dłużej. Kuchnia to wdzięczny temat do czytania. Warto wiedzieć coś więcej o tych nawet powszednich potrawach. Rozszerzyć wiedzę na temat mięsa, owoców, warzyw i ziół, bo a nuż znajdziemy całkiem nowe pomysły na ich wykorzystanie. Testy nowych produktów i urządzeń pomogą nam w udanych zakupach. A na deser królestwo książek kucharskich i recenzje nowości oraz klasyków. Bo o gotowaniu można pisać i czytać bez końca :)


Pomysły na śniadanka, czyli omlet w 3 odsłonach
Omlet - danie bardzo proste a takie radosne! Wspaniale sprawdza się na śniadanie - szybkie, które każdy może zrobić - nawet bardzo początkujący, leniwy, zapracowany, zaspany...
2
Grzegorz, Mniammniam.pl
Kanapka jest dobra na wszystko
Kanapka - jak sama nazwa sugeruje - można na niej położyć wszystko...
2
Grzegorz, Mniammniam.pl
Precz z wiosennym przemęczeniem!
Senność, ogólne przemęczenie, niechęć do pracy [to akurat, nie tylko teraz...] i takie tam niecne rzeczy nas teraz mocno dopadają.
2
Grzegorz, Mniammniam.pl
Niedługo czas komunii
A jak komunia, to i obiad wypada podać, jak goście się zgromadzą. Proponuję nie poddawanie się tradycji przygotowywania wielkiej ilości dań z nieśmiertelnym flaczkami, sałatką jarzyną, półmiskiem wędlin, kurczaki...
1
Grzegorz, Mniammniam.pl
Śniadanie na trawie
Pogoda nam nastała, że hajda wszyscy na dwór! Bo to słońce, bo to zapachy wiosenne. Bo to liście zielone okropnie na drzewach i trochę niżej swoją radosną świeżością zachwycają.
3
Grzegorz, Mniammniam.pl